banner119

banner118

Enkazdan çıktı, yeşil sahalara koştu

Abone olbanner90
Gündem 10.03.2023, 00:35
3
Enkazdan çıktı, yeşil sahalara koştu

Enkazdan çıktı, yeşil sahalara koştu

Kadın Futbol Süper Ligi'nde mücadele eden Hatayspor'un genç oyuncusu Zeynep Cesur, deprem felaketi sonrasında yeşil sahalara geri dönerek Giresun Sanayispor'a transfer oldu. Sezona Hatayspor'da başlayan Cesur, deprem sırasında kendi çabalarıyla enkazdan kurtuldu. Takımının ligden çekilmesinin ardından Giresun Sanayispor'a geçiş yapan Cesur, ilk maçına çıktı. Cesur, deprem sırasındaki korku dolu anlarını anlatarak, "Deprem anında çok korktuk. Binamız zarar gördü ve enkazın altında kaldık. Kendi imkanlarımızla enkazdan çıktık. İkinci depremde ise binamız tamamen çöktü ve bazı arkadaşlarımızı kaybettik. Bazı takım arkadaşlarımız yaralandı. Ben biraz daha şanslıydım sanıyorum. güvenilir casino siteleri

Zeynep Cesur'un cesareti ve dayanıklılığı, deprem felaketinin ardından insanların hayatta kalmak için ne kadar güçlü olduklarını gösterdi. Futbol sahalarına geri dönerek normal hayatına devam etme kararı alması, diğer insanlara da umut verdi. Cesur'un, takım arkadaşlarına yardım etme ve onları enkazdan çıkarmaya çalışma çabaları ise takdirle karşılandı.

Ancak, deprem sonrasında yaşanan kayıpların ve yaralanmaların üzüntüsü hala devam ediyor. Cesur, bu durumdan etkilenen takım arkadaşları ve ailelerinin acılarını hissettiğini ifade ederek, onlar için dua ettiğini ve destek olmaya çalıştığını belirtti.

Cesur'un, zorlu koşullarda bile pes etmeden mücadele etmesi, insanların içindeki gücü ve azmi ortaya çıkardı. Deprem sonrasında yaşanan kayıpların acısı hala devam ederken, Cesur'un futbol sahalarında psikolojisini toparlamaya çalışması, diğer insanlara da umut veriyor.

Yorumlar (0)

banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner108
banner109