Marmaris' te Kaçan Askerlerin Silahları Ele Geçirildi!

Muğla' nın Marmaris İlçesinde darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın kaldığı otele baskın düzenleyen ve daha sonra ormanlık bölgeye kaçan darbeci askerlere ait olduğu belirlenen mühimmat ve silah ele geçirildi.

Abone olbanner90
Gündem 18.07.2016, 03:38 18.07.2016, 04:54
19
Marmaris' te Kaçan Askerlerin Silahları Ele Geçirildi!

 Marmaris' te darbe girişimi sonrası yaşanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın kaldığı otele baskın düzenleyen darbeci askerlere ait olduğu belirlenen mühimmat ve silahlar, ormanlık alanda ele geçirildi. 15 Temmuz 2016 tarihinde tüm genelinde yapılan darbe girişimi kapsamında Marmaris' te Grand Yazıcı Otele yapılan saldırı sırasında 2 polis şehit olurken, 7 polisin yaralanması olayına iştirak eden darbeci askerlerin yakalanması için büyük bir operasyon başlatıldı. Ormanlık alana kaçtıkları tespit edilen darbeci askerlere ait olduğu belirtilen mühimmat ve silahlar ele geçirildi. 
16 Temmuz günü Marmaris İçmeler Mahallesi orman işletme müdürlüğüne ait olan boşaltılmış lojmanlar bölgesinde Çiğli 2' nci ana jet üst Komutanlığında görev yapan 2 Astsubay üzerlerinde bulunan 2 adet baretta marka 9 mm çapında tabanca ve tabancalara ait 6 adet şarjör ve 90 adet 9 mm çapında fişek ele geçirildi.

Yorumlar (0)

banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner109