Manisa’da bayram öncesi güvenlik tedbirleri artırıldı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAKLAŞAN KURBAN BAYRAMI ÖNCESİNDE İL GENELİNDE BULUNAN GÜVENLİK BİRİMLERİNDE TEDBİRLERİNİ ARTIRDI. BU KAPSAMDA PERSONELLERİN EKSİKLİKLERİ GİDERİLİRKEN, VATANDAŞLARIN YOĞUN OLARAK KULLANDIĞI YEŞİL ALANLARDA VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET BİNALARINDA GÖREV YAPAN GÜVENLİK PERSONELLERİNE YAKA KAMERASI DAĞITILDI.

Abone olbanner90
MANİSA 28.07.2020, 17:38
11
Manisa’da bayram öncesi güvenlik tedbirleri artırıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde il genelinde bulunan güvenlik birimlerinde tedbirlerini artırdı. Bu kapsamda personellerin eksiklikleri giderilirken, vatandaşların yoğun olarak kullandığı yeşil alanlarda ve Büyükşehir Belediyesi hizmet binalarında görev yapan güvenlik personellerine yaka kamerası dağıtıldı.

Manisa genelinde vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, güvenlik birimlerindeki tedbirlerini arttırdı. Bu kapsamda vatandaşların yoğun olarak kullandığı yeşil alanlarda ve Büyükşehir Belediyesi hizmet binalarında görev yapan güvenlik personellerine yaka kamerası dağıtıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Güvenlik Şube Müdürü Selçuk Bozkurt, Atatürk Kent Park, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası, Kırtık Şantiye Sahası, Muradiye Bakım Onarım Müdürlüğü, Oda Dernekler Binası, Şehirlerarası Otobüs Terminali, Turgutlu Irlamaz Vadisi ve Akhisar şantiyesinde bulunan güvenlik personeline yaka kameralarını teslim etti.

Uyarıcı levhalar yerleştirildi

Öte yandan Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’nca Atatürk Kent Park ve Irlamaz Vadisi’nde vatandaşları uyaran levhalar asıldı. Korona virüs önlemleri kapsamında mangal ve semaver yakmanın yasak olduğunu belirten levhalar ile parklara motosiklet ve araç ile girilemeyeceğini belirten levhalar yerleştirildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?