Edirne Keşan'da İnönü İlkokulu’nda çalışma başladı Edirne Keşan'da İnönü İlkokulu’nda çalışma başladı

İçme Suyu Kesintisi Yenişehir'in Çeşitli Mahallelerinde

Su Kesintisi

Çavak Mahallesi

Yenişehir ilçesinin Çavak Mahallesi'nde, 05 Temmuz 2024 tarihinde 08:30'a kadar içme suyu kesintisi yaşanacaktır. Bu kesinti, mahalle genelinde etkili olacak ve vatandaşların su kullanım planlarını gözden geçirmeleri gerekecektir.

Kocahamzalı Mahallesi

Kocahamzalı Mahallesi'nde ise kesinti, Soğanlık, 1. 2. Sarnıç, Kirişli Sokak, Çamlık Sokak ve Merkez Sokak gibi bölgeleri kapsayacak şekilde planlanmıştır. 05 Temmuz 2024 tarihinde 08:30'a kadar sürecek olan bu kesinti, ilgili sokak ve mahalle sakinlerinin su ihtiyaçlarını önceden karşılamaları gerektiğini göstermektedir.

Emirler Mahallesi

Emirler Mahallesi'nde de aynı tarih ve saat aralığında içme suyu kesintisi yapılacaktır. Mahalle sakinlerinin, kesinti süresince su ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için gerekli tedbirleri almaları önem arz etmektedir.

Bu kesintiler, Yenişehir ilçesi sınırları içinde su dağıtım sistemlerinde yapılacak bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle gerçekleştirilmektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için belirtilen tarih ve saatler arasında su kullanımıyla ilgili dikkatli olmaları önemlidir.

Editör: Arda KERSU